Waterlane

Apartament przy Marinie

W życiu przychodzi wreszcie moment, w którym dom staje się oazą zasłużonego wypoczynku

Z myślą o małżeństwie, którego dzieci opuściły już rodzinne gniazdo, stworzyłyśmy zakątek przytulny i funkcjonalny zarazem. Wnętrze zostało wzbogacone o marynistyczne akcenty, przy jednoczesnym zastosowaniu stonowanej palety barw. W mieszkaniu dominuje biel przeplatana brązami i zielenią, które wspólnie tworzą poczucie ciepła i spokoju. Dobrze przemyślany system przechowywania został ukryty za ujednoliconą fasadą, dzięki czemu zarówno salon, jak i kuchnia optycznie zyskały na wielkości. Zdjęcia udostępnione dzięki uprzejmości firmy CDP Meble.

Estetyka to jednak nie wszystko: dobrze przemyślany system przechowywania sprytnie ukryłyśmy za ujednoliconą fasadą zabudów meblowych. Na uwagę zasługuje mebel za sofą w części wypoczynkowej. Dzięki temu zarówno salon, jak i kuchnia optycznie zyskały na przestronności, a wszelkie niepożądane przedmioty znalazły swoje miejsce poza zasięgiem wzroku.

W tym przypadku również lokalizacja inwestycji stała się swego rodzaju elementem aranżacji wnętrza. Za oknami mamy piękny widok na gdańską marinę, który w słoneczne dni ukoi zmęczenie domowników, będąc jednocześnie tłem dla toczącego się w mieszkaniu życia.

Zdjęcia udostępnione dzięki uprzejmości firmy CDP Meble.

Inne projekty wnętrz: