W roku 2014 rozpoczęła się współpraca autorskich pracowni projektowych Alicji Tomaszewskiej (AŻ Wnętrza) i Pauliny Drewnowskiej (Studio Projektowe Paulina Skrodzka). Owocem tej kooperacji jest Studio 4Rooms, łączące w sobie pasję i profesjonalizm.

Projektowanie jest dla nas czymś więcej niż kreowaniem przestrzeni użytkowej.

Inspiracji poszukujemy w naszych klientach, ich potrzebach i osobowośœciach. To one stanowią fundament, na którym realizujemy marzenia i wspólne aspiracje.

Praca architekta wnętrz jest dla nas zarówno ogromną odpowiedzialnością, jak i pasją oraz przyjemnością. Daje również satysfakcję z dobrze wykonanego zadania. Jednak przede wszystkim jest to radość wspólnego tworzenia dla Was pięknych, żywych wnętrz.

img_5193

Paulina

Architekt z malarskim backgroundem, doktor sztuki. Pierwszy z dwóch dyplomów magisterskich stworzyła w pracowni malarstwa prof. Stanisława Andrzejewskiego na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie. Następnie skierowała się ku gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych, gdzie ukończyła studia licencjackie oraz magisterskie na kierunku Architektura Wnętrz. Jej dyplom magisterski znalazł się wśród najlepszych dyplomów projektowych 2012/2013 r. i został zaprezentowany na największym letnim festiwalu designu w Polsce – Gdynia Design Days. W 2020 roku obroniła doktorat na gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych (promotor: profesor Jacek Dominiczak). Doświadczenie zawodowe, zarówno w projektowaniu jak i prowadzeniu nadzorów, zdobywała w trójmiejskich pracowniach projektowych.

img_5262

Ala

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Architektura Wnętrz ze specjalizacją Projektowanie w Krajobrazie Kulturowym na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Jej dyplom magisterski znalazł się wśród najlepszych dyplomów projektowych 2012/2013 r. i został zaprezentowany na największym letnim festiwalu designu w Polsce – Gdynia Design Days. Projekty Alicji publikowano m.in. w czasopismach, katalogu wydziałowym macierzystej uczelni oraz na jednym z największych polskich portali wnętrzarskich Homebook. Doświadczenie w projektowaniu wnętrz prywatnych i komercyjnych oraz nadzorach autorskich zdobywała w trójmiejskich biurach projektowych, a także podczas wielu szkoleń i w pracy warsztatowej. Alicja posiada również międzynarodowe certyfikaty potwierdzające jej umiejętności.