O nas

O nas

Nasz zespół tworzy Alicja Tomaszewska i Paulina Drewnowska – dwie różne osobowości i charaktery, które razem stanowią harmonijną całość. Po raz pierwszy spotkały się na studiach na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Prace magisterskie Alicji i Pauliny znalazły się wśród najlepszych dyplomów projektowych 2012/2013 i zostały zaprezentowane na największym letnim festiwalu designu w Polsce – Gdynia Design Days. W roku 2014 rozpoczęła się współpraca autorskich pracowni projektowych Alicji AŻ Wnętrza i Pauliny Studio Projektowe Paulina Skrodzka. Owocem tej kooperacji jest 4Rooms Studio, łączące w sobie lata doświadczenia, pasję i profesjonalizm.

Projektowanie to tworzenie Twojego dnia.

Inspiracji poszukujemy w naszych klientach, ich potrzebach i osobowościach. To one stanowią fundament, na którym realizujemy marzenia i wspólne aspiracje.

Praca architekta wnętrz jest dla nas zarówno pasją, przyjemnością, jak i ogromną odpowiedzialnością. Daje ona również satysfakcję z dobrze wykonanego zadania. Jednak przede wszystkim jest to radość wspólnego tworzenia dla Was pięknych, żywych wnętrz.

Paulina

Ekstrawertyczka, wizjonerka, pozyskiwaczka źródeł, miłośniczka fantasy, historii, przedmiotów z duszą i Żuław.
Mistrzyni tetrisa funkcjonalnego, potrafi z każdego wnętrza wycisnąć maksimum użytkowości i ergonomii, jej głównym narzędziem pracy są ołówki, którymi przelewa pomysły na szkice. Jej kolorystycznym faworytem jest granat.

Architektka z malarskim zapleczem. Pierwszy z dwóch dyplomów magisterskich stworzyła na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie. Następnie skierowała się ku gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych, gdzie ukończyła studia magisterskie i doktoranckie. Doświadczenie zawodowe, zarówno w projektowaniu jak i prowadzeniu nadzorów, zdobywała w trójmiejskich pracowniach projektowych.

Alicja

Introwertyczka, uważna obserwatorka, tytan pracy, królowa celnych uwag i mistrzyni smaku (również kulinarnego). Trafnie oceni nawet najtrudniejszą sytuację, a urealniając ją potrafi z jej bałaganu wyciągnąć logiczny obraz całości.
Kocha kolor, dobry design i szlachetne materiały. Przy pomocy akwareli przelewa uczucia na papier, uwielbia też scrapbooking i kryminały.

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Architektura Wnętrz ze specjalizacją Projektowanie w Krajobrazie Kulturowym na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Projekty Alicji publikowano m.in. w katalogu wydziałowym macierzystej uczelni. Doświadczenie w projektowaniu wnętrz prywatnych i komercyjnych oraz nadzorach autorskich zdobywała w trójmiejskich biurach projektowych, a także podczas wielu szkoleń i w pracy warsztatowej.