Tuchom

Tuchom

…bo w domu najlepiej!

Dom jest naszym schronieniem. Rodzinny dom pamiętamy latami. Tworząc dom, tworzymy azyl rodziny, projektujemy jej przystań. Przedstawiamy Wam urokliwie położony dom czteroosobowej rodziny. Jego przestronne wnętrza otwierają się na otaczający las, zapraszając jego spokój do środka.

Dom został indywidualnie zaprojektowany i w swoim zamyśle spełnia wszystkie potrzeby jego Właścicieli. Jest pełen światła, smaku i wyrazu, jednak nie narzuca się swym domownikom a towarzyszy im stając się przytulnym tłem rodzinnego życia.

Przestronny, jasny przedsionek prowadzi nas do słonecznej części dziennej. Jej harmonia wydobyta jest dzięki naturalnym materiałom. Jednym z nich jest dębowa podłoga ułożona w formie jodełki węgierskiej (Parkiet Hajnówka). Drugim gatunkiem drewna użytym we wnętrzu jest orzech amerykański. Jego naturalny chłód pięknie komponuje się z piaskowym tonami dębowej podłogi. Odcienie te przeplatają się z ciepłymi szarościami stolarki drzwiowej i beżowymi odcieniami ścian. W miniaturze połączenie to odnajdujemy w fototapetach Wonderwall umieszczonych nad sofami.

Same sofy – narożnik z leżanką oraz kanapa – zostały wykonane na zamówienie, a ich forma jest dedykowana projektowanym wnętrzu. Użyte tkaniny zapewniają łatwe czyszczenie i nie straszne im ani dziecięce kredki ani napoje. Kolejnym pięknym akcentem wnętrza są użyte lampy. Są delikatne i subtelne niczym małe dzieła sztuki. wprowadzają różnorodne natężenia światła. Użyte wysokiej klasy naturalne materiały podkreślają urok domu i płynnie przechodzą przez kolejne pomieszczenia.

Z kolei w sypialni pojawiają mocniejsze i ciemniejsze akcenty kolorystyczne, które kontynuowane są w garderobie master oraz obłędnej łazience Państwa domu. Tutaj, na tle pięknych wielkoformatowych kafli Atlas Concorde mamy wysublimowane metaliczne akcenty i oryginalne kwieciste fototapety. Surowość „kamiennego" gresu zmiękczyłyśmy opływowymi kształtami złotej armatury. Obłe formy powtarzają się na zabudowie podumywalkowej wykonanej z klejonego drewna dębowego.

Toaleta, mimo, że skromnych rozmiarów, przepełniona jest dekoracyjnym detalem i sporą dawką nieoczywistych rozwiązań. Grafitowy gres na posadzce posiada kamienny rysunek, który w połączeniu ze światłem słonecznym, które wpada tu przez pionowe, wysokie okno, uwidacznia się na nim delikatny grawer w wzór chevron. Zygzak z posadzki powtarza się w formie fornirowanych paneli na zabudowie meblowej. Kolejnym dekoracyjnym detalem jest listwa LED odcinająca zabudowę od tapety, która z kolei ze ścian przechodzi na sufit.

Łazienka ogólnodostępna to pomieszczenie, z którego na co dzień będą korzystać dzieci Inwestorów. Przewidziana jest dla nich obszerna umywalka z dwiema bateriami oraz przestronna strefa kąpieli. W łazience zaprojektowałyśmy miejsce na spory prysznic oraz olbrzymią wannę, która optycznie “zamyka” pomieszczenie. Łazienka dzieci to swoisty miks klasyki z nowoczesnością.

Inne projekty wnętrz: