Tysiąc polubień – konkurs!

Tysiąc polubień – konkurs!

4rooms studio

Dokładnie dwa lata temu wnosiłyśmy pierwsze kartony do naszego biura w Pruszczu Gdańskim by wspólnie projektować wnętrza. Wtedy 4Rooms Studio było dopiero w planach, ponieważ każda z nas rozpoczynała przygodę z własną firmą. Dzisiaj możemy podsumować te dwa lata jednym zdaniem: nie mamy zielonego pojęcia, kiedy minął ten czas! Jest Was okrągły tysiąc, a my dalej nie mamy zielonego pojęcia, kiedy to się stało. Dziękujemy i ściskamy każdą osobę z osobna!

Z okazji tego okrągłego tysiaka przygotowałyśmy dla Was konkursoniespodziankowydarzenie 🙂 By wziąć w nim udział wystarczy wejść na nasz facebookowy fanpage oraz udostępnić tego posta publicznie.

Dnia  18. października 2017r. (mamy nadzieję, że pogoda dopisze) zorganizujemy uroczyste losowanie (naprawdę uroczyste – strzelające konfetti przy tym wysiada). Losowanie to wyłoni zwycięzcę konkursu. Nagrodą jest książka autorstwa dr hab. Irmy Koziny pod tytułem Polski design. To świetna baza wiedzy o polskim wzornictwie od 1900r., a jako Polacy naprawdę mamy czym się chwalić:-) Lektura niezwykle ciekawa i inspirująca. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na naszym fanpage'u, zapraszamy do zabawy!