500!

500!

Zespół 4rooms studio

Trochę nas ta sytuacja zadziwia – oczywiście w pozytywnym sensie! Stuknęła nam 500 polubień, a tak niedawno oficjalnie Wam się pokazałyśmy.
Dziękujemy każdemu z Was z osobna za obecność i wsparcie!

To dobry moment na krótką historię o nas – bo jak już wiecie, jest nas dwie. Nasze drogi zetknęły się po raz pierwszy na studiach. Poznałyśmy się na uczelni (ale już dokładnie nie pamiętamy w jakich okolicznościach). Uczyłyśmy się razem, choć byłyśmy w dwóch różnych grupach – Paulina studiowała architekturę wnętrz, Ala architekturę wnętrz ze specjalnością Projektowania w krajobrazie kulturowym (długa nazwa, w skrócie oznacza projektowanie w szerszym urbanistycznym pojęciu).
Nie, wróć! Poznałyśmy się, chyba, w akademiku Akademii Sztuk Pięknych, gdzie obie mieszkałyśmy. Paulina w pokoju 108, Ala w pokoju 218. Pominiemy część opisującą życie w akademiku ASP, wystarczy, że krążą na ten temat ludowe legendy*
Po raz drugi nasze drogi spotkały się w biurze projektowym, w którym Paulina już pracowała, Ala natomiast aplikowała o zatrudnienie. Możemy nieśmiało stwierdzić, że to w tamtym momencie zaczęła się nasza współpraca.

Z czasem każda z nas rozpoczęła własną działalność. Jedno jednak nie uległo zmianie – nadal przyjaźniłyśmy się i pomagałyśmy sobie wzajemnie przy projektach.
Minęło trochę lat, odkąd się poznałyśmy i zaczęłyśmy wspólną przygodę, trochę też czasu zajęło nam przygotowanie wspólnego szyldu w postaci 4Rooms-Studio i tej strony internetowej. Mamy nadzieję, że jeszcze dłużej (dużo dłużej!) potrwa nasza wspólna przygoda, że nadal będziemy miały okazję poznawać wspaniałych ludzi oraz podejmować kolejne wyzwania projektowe.
Wam natomiast życzymy podobnych małych – wielkich sukcesów oraz cudownej przyjaźni z drugim człowiekiem 🙂

*Życie w akademiku przy ul. Chlebnickiej toczyło się w innej czasoprzestrzeni, na porządku dziennym były gołębie wyfruwające z pokoju, nietuzinkowi współlokatorzy i np. rzucanie oszczepem wzdłuż korytarza.