Złota Reneta

Złota Reneta I / II

W kaszubskim rytmie

Jak połączyć zaczerpniętą z natury nazwę oraz kolorystykę budynków z nowoczesnością, trwałymi rozwiązaniami i kaszubskim akcentem? Nasza propozycja aranżacji części wspólnych budynków na osiedlu Złota Reneta w Żukowie stanowi niejako odpowiedź na to pytanie. Zapraszamy do obejrzenia efektów.

Większość naszych projektów i realizacji oscyluje wokół nieruchomości prywatnych – mieszkań oraz wszelkiej maści domów ( jednorodzinnych, w zabudowie bliźniaczej oraz budynków szeregowych). Stąd projektowanie części wspólnych budynków wielorodzinnych było dla nas ciekawym wyzwaniem.

 

Współpraca z deweloperem Makurat Invest zaowocowała stworzeniem nietuzinkowych koncepcji wnętrz części wspólnych budynków osiedla Złota Reneta etap III i etap IV w Żukowie.

 

W obu koncepcjach nawiązujemy do kultury kaszubskiej. Zachodzi to w dwojaki sposób – pierwszym bazujący na bezpośrednim przełożeniu kaszubskiego folkloru na język wnętrzarski jest interpretacja różnych odmian kaszubskich haftów oraz wprowadzenie ich we wnętrze w roli dekoracyjnych elementów wystroju.
Drugi nie jest już tak literacki i odwołuje się do kaszubskości zarówno kwestii gamy kolorystycznej nawiązujące do folkloru jak i tej wynikającej z naturalnego krajobrazu. Wykorzystujemy w aranżacji również materiały bliskie folklorowi regionu jak ciepłe odcienie dębu i buku, który jest królem kaszubskich lasów.

 

Mamy nadzieję, że zaaranżowane części wspólne Osiedla Złota Reneta będą wartościwym i miłym tłem dla codzienności swoich mieszkańców. Dziękujemy deweloperowi Makurat Invest za zaufanie.

Inne projekty wnętrz: