Koszalin

Dom w Koszalinie

Życie w kolorach pasteli

Przedstawiamy Wam kolejny dom pełen życia, tym razem w Koszalinie. Jest to malowniczo położona inwestycja, realizowana według projektu indywidualnego.

Składa się ona z dwóch kondygnacji: parteru mieszczącego dwa przedsionki, część dzienną połączoną z otwartą kuchnią i spiżarnią oraz część prywatną z pokojami młodszych domowników oraz sypialnią rodziców. Na parterze mamy również łazienkę, toaletę oraz strefę gospodarczą z garażem.

Dom usytuowany jest na ustronnych obrzeżach miasta, przy skarpie, skąd rozciąga się malowniczy widok i właśnie ten widok wyeksponowany jest w salonie dzięki dużym przeszkleniom. Zapewniają one piękne oświetlenie wnętrza. Również kuchnia ma “świetlne smaczki” – tuż nad blatem roboczym mamy horyzontalne, niskie okno świetnie wpisujące się w stylistykę wnętrza. Natomiast ciekawe efekty światła sztucznego zapewniają ledowe akcenty, na przykład zatopione w ścianach i suficie korytarza profile LED.

W aranżacji domu dominują pastelowe barwy w matowym wykończeniu oraz subtelne odcienie drewna. W takiej kolorystyce utrzymana jest też fototapeta w salonie i sypialni. Wnętrzem z pazurem jest bezwzględnie toaleta, która oprócz wzorzysto-floralnych kafli Modern Pearl Tubądzin ma prawdziwy mech (chrobotek). Ten sam gatunek mchu pojawia się również w głównej łazience, gdzie połączony jest z pięknymi wielkoformatowymi kaflami Cielo z Tubądzin oraz Bohemian Blend z Aparici.

Na uwagę zasługuje sypialnia Inwestorów, która przez zastosowane dekory oraz mglistą tapetę Wonderwall przywołuje orientalną stylistykę Bliskiego Wschodu.

W tym domu zaplanowałyśmy jeszcze jedno zaskakujące miejsce! Są nim pokoje dzieci połączone magicznym przejściem rodem z Alicji w Krainie Czarów. Zabudowa meblowa położona na styku dwóch pokojów dzieci, oprócz mnóstwa schowków i półeczek, posiada ukryte drzwi, dzięki którym trójka pociech będzie mogła swobodnie przemieszczać się z jednego pokoju do drugiego 🙂

Inne projekty wnętrz: