Hotel nadmorski

Hotel Nadmorski

Fuzja stylów w Kołobrzegu

Pokój hotelowy w kołobrzeskiej inwestycji oddaje to, czym w istocie jest nadmorski wypoczynek: lekkość i swobodę. Projekt umiejętnie łączy w sobie nutę folkową, nawiązując jednocześnie do stylu skandynawskiego oraz naszego rodzimego wzornictwa.

Na wyposażenie wnętrza składają się meble o ażurowej konstrukcji, powstałej z połączenia metalowych ram i korpusów fornirowanych w graficzny wzór. Dzięki nim pokój zyskał optycznie na przestronności, natomiast drewniane piony, zawierające profile LED, dodatkowo wysmukliły pomieszczenie. Elementem, który efektownie dopełnił projekt stała się tapeta w motyw roślinny.

Wnętrza przepełniają jasne kolory w tonacji beżu i oliwkowej zieleni uzupełniane odcieniami drewna wykorzystanego w elementach wyposażenia wnętrza. Całość zaakceptowana jest czarnymi dodatkami w postaci dekoracji i różnorodnego oświetlenia pokoju.

Na wyposażenie wnętrza składają się wolnostojące meble o ażurowej konstrukcji, powstałej z połączenia metalowych ram i fornirowanych korpusach. Na szczególną uwagę zasługuje zastosowana na nich drewniana, geometryczna intarsja. Dzięki zastosowanej kolorystyce i materiałom pokój zyskał optycznie na przestronności, natomiast drewniane piony, zawierające profile LED, dodatkowo wysmukliły pomieszczenie. Elementem, który efektownie dopełnił projekt stała się tapeta w motyw roślinny. Projekt umiejętnie łączy w sobie nutę folkową, nawiązując jednocześnie do stylu skandynawskiego oraz naszego rodzimego wzornictwa. W efekcie powstało wnętrze o ponadczasowej stylistyce, która zachwyca mimo upływającego czasu.

Inne projekty wnętrz: