Whitelove

Balans bieli.

Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o wynajmie. Właścicielka szczególnie upodobała sobie biel i delikatność różu, stąd też zamysł na aranżację urokliwą i gustowną, a przy tym z nowoczesnym sznytem.

Na wejściu wita nas przestronna strefa dzienna z aneksem kuchennym. W pomieszczeniu króluje biel przeplatana odcieniami niebieskiego, która wraz z płycinami na ścianach i meblami o klasycznym charakterze tworzy aurę elegancji. Styl klasyczny kontynuowany jest w całej inwestycji. Niemal monochromatyczna łazienka zyskuje na atrakcyjności dzięki płytkom o niejednorodnej strukturze. Sypialnia stanowi zaś oazę spokoju i wytchnienia. Tam również biel przeplata się z pastelami i drobnymi zdobieniami w postaci tapety w kwiaty.

Styl klasyczny kontynuowany jest w całej inwestycji. Nieskazitelnie biała łazienka została w niezwykle subtelny sposób przyozdobiona pastelowymi muśnięciami oraz blatem w kolorze jasnego drewna. Akcentem dodającym charakteru temu niemal monochromatycznemu wnętrzu są płytki ścienne o niejednorodnej strukturze.

Sypialnia stanowi oazę spokoju i wytchnienia. Jej aranżacja pozostaje spójna z pozostałą częścią mieszkania. Biel, beże i pastele przeplatają się tu z delikatnymi, kwiatowymi zdobieniami tapet. Pomieszczenie zyskało elegancką nutę dzięki płycinom wzbogacającym front szafy oraz okazałemu, tapicerowanemu zagłówkowi łóżka.

Inne projekty