Purelove

Mieszkanie skrojone na miarę inwestora!

Projekt mieszkania Purelove to dobrze wyważona kombinacja funkcjonalności i indywidualizmu. Wnętrze utrzymane jest w eleganckiej estetyce łączącej klasyczne elementy z nutką nowoczesności. Nieduże mieszkanie zostało podzielone na cześć dzienna składającą się z jasnej, otwartej kuchni oraz przestronnego salonu. Druga częścią mieszkania jest intymne wnętrze sypialni.

  • Projekt łazienki w bielach
  • Projekt białej łazienki z prysznicem
  • Projekt białej łazienki z drewnianym blatem

Pokój dzienny połączony z kuchnią to przestrzeń swobodnej gry faktur i deseni. Ściany wyłożone zostały tradycyjną cegłą, która w przyjemny sposób kontrastuje z sąsiadującymi materiałami. Surowe, kamienne blaty łagodnie stykają się z eleganckimi kaflami w odcieniu niebieskiego. Nad wszystkim góruje zabudowa w kolorze jasnego drewna.

Łazienka, choć zanurzona w bieli, cechuje się dynamiką. Aranżacja wnętrza wykorzystuje ukośne linie, które pojawiają się na elementach wyposażenia. Całość dopełniają płytki ścienne o niejednorodnej, organicznej strukturze. Wyróżnikiem kolorystycznym pomieszczenia stał się drewniany blat o wyrazistym usłojeniu przywołujący w pamięci sękate, robocze blaty z ubiegłego wieku.

Inne projekty