Jasień

Nieduży remont fragmentu domu.

Decyzja o kapitalnym remoncie domu niesie ze sobą wielomiesięczne przemyślenia, przeliczenia, refleksje i obiekcje. Nasi Klienci przekonali się jednak, że poważna renowacja jest inwestycją przynoszącą korzyści przez kolejne lata. W gdańskim domu aranżowałyśmy rodzinną łazienkę oraz pokój nastoletniego syna, pasjonata narciarstwa. A w trakcie sesji fotograficznej miałyśmy też najśliczniejszą psią modelkę!

W ulokowanym na poddaszu pokoju nastolatka główną rolę odgrywają motywy geometryczne i drewno. Projekt wyposażenia uwzględnił szafę w zabudowie, której powierzona została niemal cała funkcja przechowywania. Na jej froncie znalazła się grafika dedykowana miłośnikowi górskich sportów, powtórzona na ścianie za łóżkiem. Geometryczne akcenty udekorowały także pozostałe elementy wyposażenia pokoju. Aranżacja pomieszczenia została utrzymana w ciepłych, acz zdecydowanie chłopięcych odcieniach pasteli, łagodzących dynamiczne dekoracje.

Drugim z projektowanych pomieszczeń była łazienka mająca służyć całej rodzinie. To wdzięczne, przestronne pomieszczenie pozwoliło nam zrealizować projekt funkcjonalny i zapewniający komfort użytkowania. Do aranżacji łazienki wprowadziłyśmy odrobinę luksusu w postaci płytek ściennych z elegancką żyłką oraz tapicerowanego siedziska pod oknem. Rozsądne gospodarowanie przestrzenią pozwoliło nam ulokować zarówno wannę, jak i prysznic. W łazience nie zabrakło także dwóch umywalek oraz lustra o nieprzeciętnych rozmiarach.

Inne projekty