Cichy Zakątek

Piękne dobrego początki

Praca z takimi klientami to czysta przyjemność! Radość młodego małżeństwa z przygotowywania pierwszego mieszkania okazała się zaraźliwa. W tym przypadku projekt wnętrza zdominowała niezawodna klasyka w nowoczesnym wydaniu. Zastosowanie odcieni beży pozwoliło optycznie powiększyć projektowaną przestrzeń, a tym samym dodać jej nowoczesnej przytulności.

O wyjątkowości mieszkania stanowią akcenty kolorystyczne oraz niekonwencjonalne detale. Aranżacja jasnego i delikatnego pokoju dziennego została urozmaicona za sprawą ściany w ciemnym kolorze i współgrającego z nią stołu. Kolor konsekwentnie pojawia się także w obramowaniu lustra oraz elementach wyposażenia, tworząc tym samym spójną kompozycję. W sąsiedztwie stołu jadalnianego znajduje się zabudowa z profilem LED, pokryta gipsową okładziną ścienną. Oświetlenie posiada funkcję ściemniania, co pozwala na dostosowanie poziomu jasności do indywidualnych potrzeb.

Projekt łazienki również uwzględniał pokrycia ścian o niejednorodnej powierzchni, które wraz z zestawem geometrycznych, metalowych półek tworzy nietuzinkowe zestawienie. Mocnym akcentom towarzyszą szafki w neutralnych, jasnych kolorach.

Kuchnia, podobnie jak pozostałe pomieszczenia, cechuje się prostotą i subtelnymi przejściami pomiędzy beżami i drewnem. Jej wyróżnikiem stał się metalowy, malowany proszkowo kontur kamienic umieszczony nad blatem. Zabudowa meblowa tworzy wygodną przestrzeń przygotowania posiłków oraz przechowywania, która stylistycznie nawiązuje do przyległego salonu.

Inne projekty