Pracownia projektowania wnętrz 4Rooms Studio powstała z inicjatywy dwóch absolwentek Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Znajomość z uczelni przerodziła się we wspólne działania projektowe w zakresie aranżacji wnętrz prywatnych oraz komercyjnych. Projekty wnętrz obejmują: aranżacje domów, mieszkań, a także wnętrz takich jak salony, kuchnie, łazienki, sypialnie, pokoje dziecięce, gabinety, przedpokoje i hole wejściowe oraz poddasza. Pracownia projektowa 4Rooms Studio zajmuje się także sprawowaniem nadzorów autorskich nad wykonanymi przez siebie projektami architektury wnętrz oraz udzielaniem konsultacji z zakresu dekoracji i wystroju wnętrz, a także dekoracji okazjonalnych.

Obecnie projektantki prowadzą wspólne biuro projektowe mieszczące się w samym centrum Pruszcza Gdańskiego (znakomity dojazd z miast: Gdańsk, Gdynia i Sopot – gdzie znajduje się dużą część wykonywanych projektów aranżacji wnętrz).

Projekt wnętrza to inwestycja która zwraca się przez lata. Powierzenie projektu profesjonalistkom z wieloletnim doświadczeniem w zakresie architektury wnętrz gwarantuje, że aranżacja domu skutecznie odpowie na potrzeby jego mieszkańców.Co więcej, będzie pozytywnie zaskakiwać jeszcze przez długi czas!

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług obejmujących projektowanie i aranżację wnętrz na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot).