4Rooms Studio Projektowania Wnętrz

Pięknego początki (a raczej ciąg dalszy)

 

Choć pracujemy razem od 2014 roku, dziś oficjalnie rozpoczynamy wspólne działania na polu projektowym pod szyldem 4Rooms Studio. Staramy się realizować Wasze marzenia o pięknych i przytulnych wnętrzach.

4Rooms Studio to nie tylko my, ale również grono specjalistów i dobrych dusz, bez których nie dałybyśmy rady pokazać się teraz światu. Chcemy w tym miejscu podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w powstanie 4Rooms Studio

Oczywiście zanim zaprosimy Was do współpracy i obejrzycie nasze portfolio musi się pojawić powitalny gif i konfetti ! :)

welcome

4rooms-studio

About 4rooms-studio

3 Komentarzy

 • Agnieszka
  Agnieszka
  01.02.2017

  <3

 • Bożena
  Bożena
  14.05.2017

  Witam :) nawet nie macie pojęcia Dziewczęta, ile bym dała za wasze doradztwo w odnowie mojego 25 m pokoju. Pokój nie był remontowany od 24 lat zwyczajnie z powodu braku finansów. Cieszy mnie bardzo wasza inicjatywa i zapał do pracy, bo efekty są cudowne. Uwielbiam wszystkie programy telewizyjne, w których dokonywane są aranżacje wnętrz bo sama tego bardzo potrzebuję, ale wasze portfolio pokazuje ile możecie dokonać cudownych zmian. Może i mi kiedyś będzie dane doczekać tych zmian… Pozdrawiam Was serdecznie i życzę sukcesów… Bożena Lechowska z Gdańska :)

  • 4rooms-studio
   4rooms-studio
   16.05.2017

   Dzień dobry! Ogromnie dziękujemy za miłe słowa, takie wiadomości dodają nam dużo pozytywnej energii oraz motywacji do dalszej pracy :-)
   Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Pozdrawiamy ciepło!

Zostaw komentarz